Van - Ankara Uçak Bileti

Van - Ankara Uçak Bileti

Van'dan Ankara'ya uçak bileti bilgileri ve uçuş detayları

Van'dan Ankara'ya uçak bileti
Van - Ankara Uçak Bileti

Kalkış

THY
Türk Hava Yolları
Havaalanı: Van Ferit Melen Havaalanı (VAN)
Kalkış Saati: 08:45
Uçuş No: TK2747

Aktarma Varış

Havaalanı: İstanbul Atatürk Havaalanı (IST)
Varış Saati: 11:15
Uçuş Süresi: 2 saat 30 dakika

Aktarma Kalkış

THY
Türk Hava Yolları
Havaalanı: İstanbul Atatürk Havaalanı (IST)
Kalkış Saati: 12:00
Uçuş No: TK2146

Varış

Havaalanı: Ankara Esenboğa Havaalanı (ESB)
Varış Saati: 13:10
Uçuş Süresi: 1 saat 10 dakika

Kalkış

Anadolujet
Anadolujet
Havaalanı: Van Ferit Melen Havaalanı (VAN)
Kalkış Saati: 10:05
Uçuş No: TK7203

Aktarma Varış

Havaalanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW)
Varış Saati: 12:15
Uçuş Süresi: 2 saat 10 dakika

Aktarma Kalkış

THY
Türk Hava Yolları
Havaalanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW)
Kalkış Saati: 15:45
Uçuş No: TK2937

Varış

Havaalanı: Ankara Esenboğa Havaalanı (ESB)
Varış Saati: 16:40
Uçuş Süresi: 55 dakika

Kalkış

Anadolujet
Anadolujet
Havaalanı: Van Ferit Melen Havaalanı (VAN)
Kalkış Saati: 14:05
Uçuş No: TK7081

Varış

Havaalanı: Ankara Esenboğa Havaalanı (ESB)
Varış Saati: 15:50
Uçuş Süresi: 1 saat 45 dakika

Kalkış

Anadolujet
Anadolujet
Havaalanı: Van Ferit Melen Havaalanı (VAN)
Kalkış Saati: 15:40
Uçuş No: TK7085

Varış

Havaalanı: Ankara Esenboğa Havaalanı (ESB)
Varış Saati: 17:25
Uçuş Süresi: 1 saat 45 dakika

Kalkış

THY
Türk Hava Yolları
Havaalanı: Van Ferit Melen Havaalanı (VAN)
Kalkış Saati: 18:40
Uçuş No: TK2751

Aktarma Varış

Havaalanı: İstanbul Atatürk Havaalanı (IST)
Varış Saati: 21:05
Uçuş Süresi: 2 saat 25 dakika

Aktarma Kalkış

THY
Türk Hava Yolları
Havaalanı: İstanbul Atatürk Havaalanı (IST)
Kalkış Saati: 22:00
Uçuş No: TK2184

Varış

Havaalanı: Ankara Esenboğa Havaalanı (ESB)
Varış Saati: 23:10
Uçuş Süresi: 1 saat 10 dakika

Kalkış

Anadolujet
Anadolujet
Havaalanı: Van Ferit Melen Havaalanı (VAN)
Kalkış Saati: 20:00
Uçuş No: TK7087

Varış

Havaalanı: Ankara Esenboğa Havaalanı (ESB)
Varış Saati: 21:45
Uçuş Süresi: 1 saat 45 dakika

Yorum : 0

 
Copyright © Alo Bilet. Designed by OddThemes